Головна
COVID-сертифікати
COVID-сертифікати - Сторінка 3
На Одещині викрили жінку, яка хотіла виїхати за кордон з "липовим" COVID-сертифікатом
19 липня 2025 15:40
Втричі більше одужань, ніж захворювань: ситуація з COVID-19 у Києві почала покращуватись
19 липня 2025 11:50
Як українцям отримати додаткову дозу вакцини від COVID-19 та скільки діятиме сертифікат - роз'яснення МОЗ
19 липня 2025 10:59
На Львівщині продовжують виявляти підроблені COVID-сертифікати: скільки "світить" порушникам
17 липня 2025 09:42
Зеленський підписав закон про кошти на "тисячу вацинованим": як працюватиме програма "єПідтримка"
16 липня 2025 17:37
На Львівщині продовжують виявляти підроблені COVID-сертифікати: як працюють прикордонники
16 липня 2025 14:12
Гірськолижні курорти в Україні працюватимуть тільки для вакцинованих: нові правила
11 липня 2025 18:02
Як отримати COVID-сертифікат з "Діі", якщо він не генерується: покрокова інструкція
10 липня 2025 15:56
Українці зможуть змінювати місце проживання через "Дію": у Мінцифри розповіли, коли і як це зробити
8 липня 2025 17:55
На Львівщині продовжують вилучати підроблені COVID-сертифікати: нові подробиці затримань
8 липня 2025 12:38
Фальсифіковані COVID-сертифікати для заробітчан: на Львівщині викрито підпільну типографію. Фото
4 липня 2025 13:01
Новини
Відео
Цікаве